Історія компанії

Компанія «Салон Плюс» була заснована в лютому 2003 року Станіславом Вітвіцьким, який і до цього дня є засновником компанії та прикладом для всіх наших співробітників, показуючи свою відданість улюбленій справі, лояльність до всієї нашої команди й індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З 2004 року «Салон Плюс» почала представляти бренд Goldwell на території України. Goldwell це німецький бренд, світовий лідер у сфері професійної косметики для волосся. Це наш перший і улюблений бренд, яким ми не втомлюємося захоплюватися. Але за роки роботи в портфель компанії увійшли й інші не менш значущі марки з ексклюзивними споживчими якостями.

Так, у 2006 році наша команда захотіла розвиватися в нових напрямках і відкрила мережу магазинів «Сам собі перукар» і на цей момент мережа представлена чотирма магазинами в Києві та, незабаром, інтернет-магазином, де можна придбати й ознайомитися більш детально з усіма нашими продуктами, в тому числі з брендами Голдвелл і Хеірвей.

У 2017 році «Салон Плюс» отримала ексклюзивний офіційний контракт від корпорації KAO (якій належить бренд Goldwell) на співпрацю. Відтоді компанія «Салон Плюс» є єдиним офіційним дистриб’ютором продукції Goldwell на території України. Сотні салонів краси й тисячі перукарів по всій Україні віддали свої серця досконалості Goldwell — тій незаперечній якості, запорукою якої став симбіоз японських технологій і німецького виробництва.

«Салон Плюс» так само має ексклюзивний контракт на території України з брендом «Hairway». Це професійні інструменти для волосся (плойки, фени, праски для волосся). Ще один бренд, який представляє компанія «Салон Плюс» — OLYMP. Це німецьке професійне обладнання для салонів краси. Ми пропонуємо послуги повної комплектації салонів (обладнання та продукція).

З кожним днем, з кожним новим клієнтом ми стаємо кращими та досконалішими. У нас багаторічний досвід та відмінна репутація. Історія «Салон Плюс» ще тільки починається та завдяки найкращим клієнтам та професіональній команді в книгу історії нашої буде ще вписано багато сторінок та глав!

Співпраця з нами

Для початку роботи з нами залиште заявку

Почати співпрацю