Найкращі та найвигідніші пропозиції

для вашого бізнесу

Компанія «Салон Плюс» окрім повної підтримки салонів краси, студій та перукарень також здійснює підтримку роздрібних інтернет-майданчиків.


Що ми пропонуємо

Наша команда пропонує стати частиною великої професійної родини брендів Goldwell, Hairway та OLYMP. Розвиватися та вдосконалюватись не тільки професійно вивчаючи продукцію та усі переваги нашої продукції, але і також розвивати свої інтернет-платформи, магазини.

Співпрацюючи з нами Ви можете бути повністю впевнені в наданні професійної підтримки та повної необхідної інформації по нашій продукції. Співробітники нашого маркетингового відділу готові надати контент в потрібному для Вас вигляді та проконсультувати вас з приводу усіх питань щодо інформаційної частини продукції.

Для інтернет-магазинів ми підготували фото, опис, характеристики товарів, прайс-листи з роздрібними цінами продукції Hairway, OLIMP і Goldwell. Весь контент регулярно оновлюється і в будь-який момент може бути представлений для завантаження на ваш онлайн-ресурс. З прикладом контенту Ви можете ознайомитися, перейшовши в фірмовий інтернет-магазин Goldwell.ua.

Переваги співпраці з нами:

  • «Гнучке» ціноутворення з індивідуальним підходом до кожного партнера
  • Тільки актуальна інформація по продукції — ціни та залишки
  • Надання повної інформації по продукції з подальшою технічною підтримкою від наших експертів
  • Фото, відеоконтент для використання на ваших інтернет-ресурсах
  • Завчасна підготовка та оповіщення стосовно майбутніх акцій, розіграшів, розпродажів
  • Надання рекламних та акційних фото матеріалів (банерів) для розміщення на ваших онлайн-майданчиках