«Салон Плюс» — компанія, яка надає послуги й товари в б’юті сфері, від професійної косметики для волосся до навчання стилістів і перукарів. Так само компанія займається продажем спеціалізованих меблів та обладнання для салонів краси. Компанія заснована у 2003 році та до цього дня професійно і якісно підходить до своєї роботи, являючись одним з лідерів перукарського ринку України. На цей момент компанія є єдиним офіційним представником брендів Goldwell, Hairway, OLYMP та налічує сотні задоволених клієнтів по всій території України.

Що б ми не робили, ми робимо це для Вас. Ми хочемо, щоб Ви, як професіонал, домагалися успіху в улюбленій справі, і віримо, що, тільки надавши Вам максимальну підтримку, ми зможемо досягти нових висот разом. Ми розуміємо ваші повсякденні завдання і потреби. За довгу історію співпраці з власниками салонів і перукарями ми виробили цілісний погляд на партнерство з нашими клієнтами. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб надати Вам всю необхідну підтримку, щоб Ви змогли досягти бажаного та навіть перевершити усі свої очікувані результати.

Від наших освітніх програм, наших порад по продуктах та інноваційної підтримки бізнесу — ми даємо Вам все необхідне для професійного і творчого зростання. Якщо Ви хочете зробити все можливе, щоб домогтися успіху, ми на вашій стороні. Співпрацюйте з нами, і дозвольте нам підтримати Вас нашою продукцією і багаторічним досвідом.

Академія «Салон Плюс» пропонує ексклюзивне навчання для стилістів і перукарів. У нас є 3 регіональних студії в Києві, Одесі та Львові. Ми проводимо планові освітні семінари по продукції для стилістів і тренінги для директорів салонів краси. У нас понад 15 професійних сертифікованих технологів. Є можливість здачі приміщень академій для проведення власних івентів і семінарів.

В нашій команді 40 професіоналів своєї справи, які розвиваються та удосконалюються у своєму напрямку кожен день, що б Ви отримали максимально якісний результат.

Більше ніж 10 тисяч задоволених і вдячних клієнтів компанії «Салон плюс», серед яких інтернет-магазини, косметичні клініки, медичні центри, салони краси й фітнес-центри.

Основні цінності нашої компанії:

 • Довіра. Основа нашої організації — взаємна довіра.
 • Знання та навички. Ми безперервно прагнемо розвивати знання для постійного зростання нашої конкурентоспроможності.
 • Орієнтованість на людей. За допомогою мотивованого персоналу ми надаємо високий рівень обслуговування наших клієнтів.
 • Клієнти. Наші клієнти знаходяться в центрі нашої бізнес-моделі.

Чому варто співпрацювати з «Салон Плюс»?

 • Ми відома та успішна компанія, яка на ринку України майже 20 років;
 • Компанія з бездоганною репутацією надійного дистриб’ютора і партнера в Україні;
 • Наші досвід, знання і вміння допоможуть знайти нові ідеї для подальшого розвитку Вашої компанії;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та професіоналізм нашої команди;
 • Підготовка, навчання і вдосконалення знань персоналу;
 • Відмінний сервіс і продукція світових відомих брендів професійної косметики для волосся, регулярне розширення асортименту продукції;
 • Доступне навчання і різноманітність освітніх програм для наших клієнтів в наших центрах освіти